[ref. e47217016] Bielsko-Biala - Technolog wytwarzania wtrysk

apartmentROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o. placeBielsko-Biala calendar_month

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • uruchamianie i wdrażanie nowych form wtryskowych,
  • nastawianie i poprawa parametrów pracy maszyn wtryskowych,
  • nadzór remontów i korekt form,
  • wykonywanie i uaktualnianie dokumentacji.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub na ukończeniu, mile widziana praca dyplomowa z budowy form wtryskowych lub przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość parametrycznych programów do modelowania bryłowego – mile widziany SOLIDWORKS,
  • zaangażowanie w wykonywane projekty i umiejętność współpracy.

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i zwiększenia kwalifikacji,
  • dobrą atmosferę współpracy w dziale inżynierskim,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatną opiekę medyczną.
ADRES: UL. TADEUSZA REGERA 125, BIELSKO-BIAŁA (WAPIENICA)

KONTAKT: 880 900 000

E-MAIL rekrutacja-kadry@rosinski.com.pl

electric_boltNatychmiastowy start

Technolog - ref. g12610823

apartmentSZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o.placeBielsko-Biala
dokumentacji. WYMAGANIA:  •  min. 2 letnie doświadczenie w branży produkcyjnej na stanowisku Technologa / Inżyniera produkcji,  •  wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, technologia lub pokrewne),  •  praktyczna znajomość zagadnień i procesów...
thumb_up_altZalecana

Kontroler jakości/Technolog

apartmentSpółdzielnia "Pokój"placeBielsko-Biala
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:  •  wykształcenie wyższe na kierunku technologia żywności lub pokrewne  •  doświadczenie w pracy na stanowisku technologa żywności  •  doświadczenie przy tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów  •  znajomość aktualnego prawa...
apartmentProsperplast 1 Sp. z o.o.placeBielsko-Biala
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:  •  nadzór nad działaniami związanymi z procesem formowania rotacyjnego,  •  dbanie o poprawność wykonania założeń technologicznych oraz terminowość uruchomień projektów,  •  merytoryczny udział w procesie projektowania nowych...