Technolog ds. formowania rotacyjnego (rotomouldingu)

apartmentProsperplast 1 Sp. z o.o. placeBielsko-Biala calendar_month

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad działaniami związanymi z procesem formowania rotacyjnego,
  • dbanie o poprawność wykonania założeń technologicznych oraz terminowość uruchomień projektów,
  • merytoryczny udział w procesie projektowania nowych produktów oraz form,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • organizowanie i realizowanie działań zmierzających do rozwiązania problemów technologicznych powstałych w procesie produkcyjnym,
  • prowadzenie prac nad optymalizacją parametrów procesów, zwiększeniem efektywności produkcyjnej, usprawnieniami i modyfikacjami procesów technologicznych.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku przy procesie formowania rotacyjnego - wymóg konieczny,
  • umiejętność przeprowadzania obliczeń inżynierskich i analizy otrzymanych danych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację- mile widziane,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność, odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

  • ciekawą i samodzielną pracę w nowoczesnej i rodzinnej firmie z 30 letnim stażem na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i osiąganych wyników pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • różnorodny pakiet socjalny (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, dofinansowanie dla dzieci do wypoczynku).
apartmentROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.placeBielsko-Biala
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:  •  uruchamianie i wdrażanie nowych form wtryskowych,  •  nastawianie i poprawa parametrów pracy maszyn wtryskowych,  •  nadzór remontów i korekt form,  •  wykonywanie i uaktualnianie dokumentacji. WYMAGANIA:
business_centerWysoka pensja

Technolog - ref. g12610823

apartmentSZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o.placeBielsko-Biala
dokumentacji. WYMAGANIA:  •  min. 2 letnie doświadczenie w branży produkcyjnej na stanowisku Technologa / Inżyniera produkcji,  •  wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, technologia lub pokrewne),  •  praktyczna znajomość zagadnień i procesów...
thumb_up_altZalecana

Kontroler jakości/Technolog

apartmentSpółdzielnia "Pokój"placeBielsko-Biala
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:  •  wykształcenie wyższe na kierunku technologia żywności lub pokrewne  •  doświadczenie w pracy na stanowisku technologa żywności  •  doświadczenie przy tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów  •  znajomość aktualnego prawa...